Platearbeidere - pilnie poszukiwani

Vestfold og Telemark, Tønsberg  |   07-05-2024 15:17   |  Numer ogłoszenia: 104144
  • Stanowisko:Platearbeidere
  • Branża:Przemysł
Praca od zaraz.
Sonar AS poszukuje dla swojego Klienta wykwalifikowanych paltearbeiderow na dlugi projekt.
  • Miejsce pracy:
    Tønsberg
  • Opis stanowiska:
    • Praca polega na cięciu/formowaniu/montażu/szlifowaniu blach, plyt, materialow
    • Mozliwosc długotrwałej pracy rotacyjnej
  • Wymagania:
    • Umiejetnosc czytania rysunku
    • Znajomosc jezyka angielskiego, (rozumienie)
    • Doswiadczenie i umejetnosc ciecia/formowania/szlifowania blachy/materialu
    • Umiejetnosc zastosowania roznych typów maszyn do obróbki płyt
  • Oferujemy:
    • Wynagrodzenie 316/godzine
    • Pokrycie kosztow podrozy do 2000 NOK/ rotacje
    • Pokrycie zakwaterowanie i dieta podczas projektu
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jesli uwazasz, ze to cos dla Ciebie wyslij CV: ja@sonar.no lub zadzwon: 94153070
    Osoba do kontaktu: Jostein

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
94X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 952

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok