Poszukujemy dekarzy/ciesli dachow skosnych!!!Praca od zaraz!

Cała Norwegia  |   06-05-2024 16:57   |  Numer ogłoszenia: 92363
  • Stanowisko:Dekarz
  • Branża:Konstrukcja

     Dla jednego z naszych klientow poszkujemy       doswiadczonych  dekarzy/ciesli dachow skosnych

Zadania:

  • Montaz róznego rodzaju dachów skosnych oraz dachówki ceramicznej lub betonowej
  • Czytanie i interpretacja rysunków technicznych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  •  Mile widziane wykształcenie kierunkowe: dekarz, cieśla lub pokrewne.
  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra sprawność fizyczna

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Świadczenia socjalne
  • Bezposrednie zatrudnienie u klienta
  • Pomoc z zakwaterowaniem
  • Mile srodowisko w pracy, wsparcie w okresie adaptacyjnym

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przeslij swoje CV na ewa.osipowicz@uniflex.no

Pozdrawiam!

  • Miejsce pracy:
    Oslo

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok