Praca przy pielegnacji ogrodow

Viken  |   23-03-2024 16:23   |  Numer ogłoszenia: 102216
  • Stanowisko:pomocnik ogrodnik
  • Branża:Rolnictwo

Witam,

poszukujemy osob chetnych do pracy w ogrodnictwie przy zakladaniu i pielegnacji ogrodow.

  • Miejsce pracy:
    Viken/Oslo
  • Opis stanowiska:
    Praca polega na strzyzeniu zywoplotow, przycinaniu krzewow, koszeniu trawnikow, odchwaszczaniu w ogrodach prywatnych na terenie Oslo i okolic.
  • Wymagania:
    - Osoba ubiegajaca sie o prace powinna charakteryzowac sie dobra sprawnoscia fizyczna i miec checi do pracy, doswiadczenie w zawodzie bedzie dodatkowym atutem.
    - Prawo jazdy kat B. (kat B+E bedzie dodatkowym atutem)
  • Oferujemy:
    Praca od kwietnia do listopada z mozliwoscia dluzszego zatrudnienia.
    Stawka na poczatek 215 kr / godz. z mozliwoscia podwyzszenia stawki po okresie probnym.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:CV prosimy przesylac na mail: check.hushage@gmail.com

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok