Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Ślub i wesele - Norwegia

Czytali temat:
Jacek Duda Zbigniew Karpinski ON Tamten noregg Łukasz Ch orime (10335 niezalogowanych)
1 Post

(Hilton)
Wiking
Moja rodzina w PL wlasnie zaczyna wpierniczac swiąteczny obiad w sali bankietowej. Moja kuzynka wyszła godzine temu za mąż i teraz zaczeło sie wesele. Mało tego, jutro o 16stej poprawiny. A ja tak pragne sernika ze skórka pomarańczową.
Moja psychika cierpi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Hilton napisał:
Moja psychika cierpi.

Dlaczegoz to?? Sernik dosc dostepny.. ew creme brulee...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Nawet ogorki kiszone od Dina nie pomoga
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak

   Hilton, narobiłaś mi apetytu na sernik , przejrzałem domową spiżarnię i niestety, zjedli . Zostało tylko solidarnie pocierpieć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Sethur napisał:
Hilton napisał:
Moja psychika cierpi.

Dlaczegoz to?? Sernik dosc dostepny.. ew creme brulee...


Ewentualnie we wtorek wypad do" meny " i kupie brioche A gdzie ten sernik?? dostepny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Hilton napisał:
Sethur napisał:
Hilton napisał:
Moja psychika cierpi.

Dlaczegoz to?? Sernik dosc dostepny.. ew creme brulee...


Ewentualnie we wtorek wypad do" meny " i kupie brioche A gdzie ten sernik?? dostepny.


Hah.. o dziwo w ArkadenKafe.. na Karl Johan 5...i to nawet z rodzynkami Podejrzewam ze jak zasugerujesz skorke z pomaranczy to dostaniesz

W Polonusie jest serrrrr.... wiec domowe eksperymenty tez wchodza w gre
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
W Polonusie kupiłam 0,75 kg sera, ale poszło na kopytka. Pieczenie wytwornych ciast jest nie dla mnie, ja sie nadaje tylko do szarlotki. Moze sie skusze na sernik norweski Nie ma to jak babciny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Hilton napisał:
W Polonusie kupiłam 0,75 kg sera, ale poszło na kopytka. Pieczenie wytwornych ciast jest nie dla mnie, ja sie nadaje tylko do szarlotki. Moze sie skusze na sernik norweski Nie ma to jak babciny.

W Arkaden serwuja wlasnie taaki nienorweski.. serowy taki ze pogryzc musisz.. albo o podniebienie rozetrzec.... hmmm...poezja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
A ja jestem w ciąży i sernik tak sobie lubię, ale teraz czuję, że MUSZĘ zjeść
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
seeeeeeeeeeeeeeeeernik! uwielbiam wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubie niemiecki i wiedenski... ale mam smaka...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok