Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

65 Postów
Karolina Zając
(KarolinaZajac)
Początkujący
Opcji jest wiele. Możńa promować firmę
na facebooku
na instagramie
za pomocą bloga - szczegolnie, ze wiele osób szuka inspiracji przy meblowaniu mieszkania
pozycjonowaniem swojej strony www - jeśli jednak konkurencja na rynku jest spora, może być trudno wybić się ze swoją ofertą....
ddwloclawek.pl/pl/701_artykuly-sponsorow...ie-internetowym.html

Na stronie jest wiele porad o tym jak zwiększyć sprzedaż w sklepie online.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Cokolwiek wybierzesz to unikaj SAS i niszowych rozwiązań które ktoś sobie gdzieś tam napisał. Masz Wordperss, Prestę i na początek Ci wystarczy. Wordpress jest idealny do pozycjonowania, znajdziesz mnóstwo osób które Ci to postawią, większość funkcjonalności załatwisz darmowymi wtyczkami. A jeżeli boisz się o ruch, to super. Bo jeżeli duży ruch stanie się problemem, to będzie Cię stać na każde rozwiązanie wtedy
Oczywiście duże znaczenie tutaj ma również wybór odpowiedniego hostingu:
hostingowy.top/ranking/seohost-pl/
Wiele osób tutaj poleca seohost.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
To zależy. Jak cos, małego i prostego to Woocommerce starczy (aczkolwiek zawsze go odradzam bo i tak sensowne wtyczki podnoszą sporo koszty o stabilności na lata nie wspomnę). Presta nowa podobno jest spoko.

Wiadomo, ze im wygodniejszy i szybszy sklep, tym mniej klientów go opuści i więcej klientów zdecyduje się zapoznać z ofertą:
blackdale.eu/tworzenie-sklepow-internetowych/

Z tego też względu polecam kontakt z nimi, zajmują się tworzeniem sklepów online i powinni dobrać najlepsze rozwiązanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
orime
(orime)
Wiking
A ja powiem coś z własnego doświadczenia, sprzedawałam kiedyś na Amazonie produkt do domu, był to Amazon UK, Niemcy, Hiszpania I Francja. Produkt był w jednej części sprowadzany z Chin a kolejna część z Polski. Produkt musiałam skladac sama w domu a później wysylalam do Amazanu aby tam go przechowywali i wysyłali. Wbrew pozora nie jest to takie łatwe jak w wyobraźni, wszystko kosztuje, chociaż mialam o wiele większy market noż tylko Polska. Samo skladanie towaru zajmowało mi dużo czasu, w domu nie było miejsca aby to trzymać, koszty wysyłki, przechowywania, reklamy, reklamacji, promocji, podatki, itp...do tego produkcja w Polsce jest jednak zdecydowanie sporo droższa niż z Chin nawet liczą z wysyłką i cłem. Radzę to bardzo dobrze przemyśleć, szczególnie kwestie promocji bo bez tego nie istniejesz. Musisz mieć spore zabezpieczenie finansowe na min 6 miesiecy działania firmy.
No i polecam od siebie kontakt z nimi: tactis.pl/kancelaria-prawna-katowice/ Powinni doradzić jak prowadzić finanse.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok